OPERATOR CALL-CENTER - LIMBA ITALIANA (part-time)

Sunshine International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru - importanta companie de call-center, cautam operatori vorbitori de limba Italiana.
Program de 3-4 ore/ zi Sambata si Duminica sau part-time / full-time Luni - Vineri

Responsabilitati:
- Preluarea apelurilor de la clienti si a cererilor acestora
- Rezolvarea problemelor intervenite
- Operarea datelor in soft-ul utilizat de catre companie

CERINTE

- Excelente abilitati de comunicare si relationare, rabdare, atitudine pozitiva, orientare catre client
- Excelente cunostite de limba Italiana - scris si vorbit
- Bune cunostinte de operare PC - MS Office (Word, Excel)
- Disponibilitate de a lucra in week-end (sambata si duminica) - pentru proiectul de week-end

BENEFICII OFERITE

Se acorda bonusuri in functie de performante.

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro