OPERATOR CALL CENTER

EasyCall Comunicatii

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania EasyCall Comunicatii recruteaza pentru sediul sau din Bucuresti in regim de lucru Part Time, Full Time sau Project Based OPERATORI CALL CENTER. Operatorii call center vor trebui sa preia sau sa initieze apeluri in numele clientilor nostri si sa raspunda cerintelor clientilor conform procedurilor prestabilite.

CERINTE

- persoane dinamice, cu bune abilitati de comunicare
- seriozitate si punctualitate
- cunostine de utilizare ale calculatorului
- spirit de echipa si organizare
- orientare catre client

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial foarte atractiv
- oportunitati de promovare in cadrul companiei
- mediu de lucru tanar si profesionist

EasyCall Comunicatii (www.easycall.ro) - servicii si solutii call center. EasyCall Comunicatii ofera servicii specifice de contact center (customer support, telemarketing, help desk, collection, campanii SMS etc) clientilor si partenerilor sai.