Operator Call Center

S.C. SANADOR S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea, gestionarea, redirectionarea apelurilor din partea pacientilor in conformitate cu procedurile agreate, atingand obiectivele calitative si cantitative stabilite;
- Informarea pacientilor/clientilor, cu privire la programul de lucru al Policliniciilor / Spitalului si al medicilor;
- Programarea sau reprogramarea pacientilor la consultatii si investigatii medicale;
- Sprijinul pacientilor prin oferirea de informatii corecte in ceea ce priveste pregatirea anterioara necesara efectuarii diferitelor investigatii medicale;
- Oferirea informatiilor cu privire la toate serviciile medicale oferite de Sanador;

CERINTE

- Studii medii/superioare finalizate;
- Cunostinte MS Office;
- Cunostinte limba engleza – nivel mediu;
- Experienta anterioara in call center - constituie avantaj experienta in domeniul medical;
- Persoana flexibila, dinamica, responsabila si rezistenta la stres;
- Foarte bun spirit de organizare;
- Initiativa si orientare catre pacient;
- Capacitate de concentrare.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv (salariu, tichete de masa);
- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa profesionista, tanara, dinamica;
- Program flexibil;
- Management dedicat, orientat spre atingerea obiectivelor;
- Traininguri periodice;
- Abonament medical, pachet special pentru angajati;
- Posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala in domeniu.

Ne puteti trimite cv-ul Dvs. pe adresa de mail recrutare@sanador.ro sau ne puteti suna pentru orice nelamuriri la numarul de telefon 0752.176.493.

Sanador este o companie cu capital 100% romanesc, care furnizeaza intreaga gama de servicii medicale.

Infiintata in 2001 Sanador a avut o dezvoltare continua, exclusiv organica, fara nici o achizitie.

In anul 2011 Sanador a inaugurat cel mai mare spital privat generalist din Romania, cu 413 paturi si 10 sali de operatie, avand una dintre cele mai performante sectii de terapie intensiva adulti si neonatologie.

In tot acest timp, Sanador a atras unii dintre cei mai performanti medici si personal mediu de inalt profesionalism, reusind sa atinga performante deosebite, chiar si premiere medicale in Romania. Mizand foarte mult pe resursa umana, Sanador a dezvoltat permanent procesul de recrutare, atragand oameni care sa se simta mandri ca fac parte din aceasta companie.