Operator Call- Center

Telcor Communications

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluarea solicit¿rilor telefonice si înregistrarea acestora în aplicatii soft;
- interactiunea cu clientii pentru a le oferi informatii despre produse/servicii/campanii;
- gestionarea si rezolvarea solicit¿rile clientilor;
- introducerea informatiilor despre potentialul client in aplicatia software interna;
- adoptarea unei atitudini pozitive si orientate catre client;
- prezentarea produselor corect si intr-o maniera profesionala;
- culegerea si sistematizarea informatiilor de interes.

CERINTE

- abilitati de a invata informatii noi in termen scurt;
- ascultare cu atentie a solicitarilor;
- cunostinte Operare PC;
- viteza de redactare PC;
- studii superioare sau in curs de finalizare;
- seriozitate;
- abilitati de comunicare;
- aspect placut/curat;
- cunostinte limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- oportunitatea dezvoltarii carierei profesionale.

DESCRIEREA FIRMEI

Furnizor de servicii call-center