Operator Call Center Lb. Germana

H&S Marketing for Business

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cauti un loc de munca flexibil intr-un mediu prietenos? Iti doresti un pachet salarial atractiv si posibilitatea de a te dezvolta pe plan profesional?
H&S MARKETING RECRUTEAZA:
- OPERATORI CALL CENTER LIMBA GERMANA;
Contacteaza-ne la numarul de telefon de mai jos pentru a face parte din echipa noastra!!!

Responsabilitati

Suport vanzari;
Suport tehnic si informational clientilor;
Marirea portofoliului de clienti;
Preocuparea permanenta pentru dezvoltarea si promovarea produselor, serviciilor si imaginii companiei;
Completarea rapoartelor periodice in forma si continutul cerute de superiorul ierarhic;
Atingerea obiectivelor de vanzari;

CERINTE

Abilitati excelente de comunicare, convingere si negociere;
Experienta in domeniul vanzarilor si customers services reprezinta un avantaj;
Pro-activitate, spirit de echipa, persoana competitiva, orientata spre client;

BENEFICII OFERITE

Beneficii :

- salariu fix neconditionat + comision functie de performanta ;
- contract individual de munca pe 8h/zi;
- bonusuri lunare si anuale;
- posibilitati reale de avansare in cadrul companiei in Romania sau in afara tarii;
- birou;
- calculator.

Suntem o companie multinationala de origine germana, ce vine in Romania cu mare drag si cu o mare dorinta de munca.

In domeniile in care activam, ca exemplu, cel de call center, angajatii nostri fac tot posibilul ca si clientii nostri sa aiba o viata cat se poate de linisitita si simpla prin prisma parteneriatelor cu Taxipad si Live-Expert. De asemenea in domeniul de import-export, ne dorim sa va fim alaturi si sa devenim partenerul de incredere in afaceri si sa dezvoltam pe piata romaneasca colaborari fructuoase si de lunga durata.

Ca un mare plus, H&S Markenting for Business isi propune un program de binefacere pentru copii cu dizabilitati si copii unui orfelinat din Romania cu care colaboram, Casa de copii "Inger alb". Dezvoltarea acestui program consta in vanzarea de felicitari catre orice companie din Romania, din care un anumit procent se redirectioneaza catre orfelinat.

Ce ne propunem? Ne propunem ca in fiecare zi sa ne imbunatatim serviciile de consultanta si marketing si sa depasim orice limita sau bariera. Pentru a aduce un plus vietii dumneavoastra folosim cea mai buna tehnologie, cei mai buni oameni si cele mai bune serivicii oferite de partenerii nostri.