OPERATOR CALCULATOR

S.C. SANADOR S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ofera suport medicilor, in cabinet, privind redactarea rapoartelor medicale ale pacientilor, in timpul consultatiei;
- Organizarea cabinetului in vederea desfasurarii activitatii medicale;
- Preluarea pacientilor si invitarea acestora in cabinet;
- Inmanarea rapoartelor medicale catre pacienti in urma redactarii acestora.

CERINTE

- Studii medii / superioare finalizate;
- Cunostinte MS Office;
- Cunostinte limba engleza – nivel mediu;
- Experienta anterioara pe un post similar - constituie avantaj experienta in domeniul medical;
- Persoana flexibila, toleranta, cu abilitati de rezolvare a problemelor;
- Foarte bun spirit de organizare;
- Capacitate de concentrare si atentie distributiva;
- Abilitati tehnoredactare: acuratete a datelor introduse, viteza buna de tastare (se va da test eliminatoriu de typing).

Ne puteti trimite cv-ul Dvs. pe adresa de mail recrutare@sanador.ro sau ne puteti suna pentru orice nelamuriri la numarul de telefon 0752.176.493.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv (salariu, tichete de masa)
- Program flexibil;
- Training de instruire
- Abonament medical, pachet special pentru angajati;
- Posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala in domeniu

Sanador este o companie cu capital 100% romanesc, care furnizeaza intreaga gama de servicii medicale.

Infiintata in 2001 Sanador a avut o dezvoltare continua, exclusiv organica, fara nici o achizitie.

In anul 2011 Sanador a inaugurat cel mai mare spital privat generalist din Romania, cu 413 paturi si 10 sali de operatie, avand una dintre cele mai performante sectii de terapie intensiva adulti si neonatologie.

In tot acest timp, Sanador a atras unii dintre cei mai performanti medici si personal mediu de inalt profesionalism, reusind sa atinga performante deosebite, chiar si premiere medicale in Romania. Mizand foarte mult pe resursa umana, Sanador a dezvoltat permanent procesul de recrutare, atragand oameni care sa se simta mandri ca fac parte din aceasta companie.