LUCRATOR DEPOZIT

SC SMB HUMAN RESOURCES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Domeniu de activitate al companiei: comercializarea de materiale electrice, accesorii, corpuri de iluminat casnice si industriale.
Sarcini principale:
-Pregateste produsele in cantitatea si din lotul indicat pe lista de pregatire, de la primul pana la ultimul cod;
-Se asigura ca produsele pregatite sunt bune pentru vanzare, iar ambalajele nu sunt deteriorate;
-Aranjeaza produsele pe palet, astfel incat sa fie stabile si usor de verificat;
-Depune comanda pregatita in zona rezervata pentru verificare, inainte sa primeasca o alta lista de pregatire;
-Duce comanda pregatita in zona indicata pentru incarcare;
- Incarcare/ Descarcare produse;
- Participa zilnic la curatenia in depozit si intretine curatenia din spatiile de depozitare, in vestiare si in spatiile adiacente depozitului.

CERINTE

-Atent la detalii;
-Abilitati matematice de baza;
-Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
-Persoana responsabila, comunicativa si de incredere;
-Aptitudini organizatorice, proactivitate.

BENEFICII OFERITE

2000 lei NET

SMB HR ofera servicii complete de Recrutare si selectie personal, Administrare de personal si Salarizare, menite sa asigure cadrul legal optim de functionare cat si solutii de dezvoltare organizationala, managementul talentelor, compensatii si beneficii, instruirea si dezvoltarea angajatilor.