Operator baza de date

UTI Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Introducerea de date cu specific administrativ, contabil si financiar in sistemul de management integrat;
-Responsabilitate privind corectitudinea datelor introduse;
-Respectarea prevederilor privind activitatea cu documente si date secrete(pastrare, confidentialitate), inclusiv asigurarea circuitului de documente atat in cadrul grupului cat si in afara acestuia, respectand regulamentul de ordine interioara;
-Emiterea comenzilor externe, verificarea termenelor de aprovizionare;
-Emiterea de documente pentru necesarele de materiale si echipamente din magazie;
-Pregatirea echipamentelor pentru expediere(coletare, proces verbal de predare - primire);
-Acordarea de sprijin logistic pentru buna desfasurare a activitatilor in cadrul directiei/echipei de proiect;
-Asigurarea redactarii documentelor in formatul stabilit prin proceduri;
-Pastrarea evidentei numelor, adreselor si numerelor telefonice ale persoanelor, firmelor cu care departamentul are relatii de serviciu;
-Clasarea documentelor si tinerea unor evidente strice ale acestora;
-Arhivarea dosarelor de proiect

CERINTE

-Cunostinte MS Office, Oracle
-Cunostinte foarte bune de operare PC
-Rapiditate, corectitudine, intelegerea termenilor tehnici
-Abilitati de comunicare
-Atentie la detalii
-Capacitate de analiza
-Invatare si autodezvoltare

BENEFICII OFERITE

-Abonament medical
-Asigurare de viata si accident

UTI SYSTEMS este un integrator de sisteme care furnizeaza solutii complete pentru sisteme de securitate, tehnologia informatiei si comunicatii, inginerie civila, folosind tehnologii si echipamente fabricate de producatori de renume, ca si aplicatii software dedicate.

Divizia Sisteme de Securitate cuprinde departamente ale caror competenta acopera o gama larga de servicii in domeniile ingineriei si a integrarii de sisteme complexe de securitate, cercetarii si dezvoltarii de produse hardware si software, ca si al managementului de proiecte si consultantei.

Misiunea Diviziei Sisteme de Securitate

- De a consolida pozitia UTI pe piata sistemelor de securitate complexe
- De a deveni leader pe piata sistemelor electronice de aparare si senzorilor
- De a oferi solutii globale pentru securitatea clientilor

Locul pe piata:
UTI SYSTEMS, prin Divizia Sisteme si Servicii de Securitate este lider in domeniul sistemelor integrate de securitate complexe.

Personal: UTI Sisteme de Securitate are in prezent un nr. de 1200 salariati