OPERATOR AUTOCAD / JUNIOR ARHITECT

Star Storage

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectuarea de masuratori pentru verificarea in teren a planselor tiparite si eventuala corectie a acestora in Autocad.
- Deplasarea in teritoriu pentru efectuarea de masuratori;
- Fotografiere fatade cladiri si eventual a problemelor de structura ale acestora;
- Vectorizare planse tiparite;
- Corectare sau reconstituire directa in Autocad a planselor respective.

CERINTE

- Cunostinte utilizare Autocad;
- Cunostinte de arhitectura;
- Cunostinte utilizare aparat foto digital;
- Carnet de conducere (constituie avantaj).

BENEFICII OFERITE

- Contract de munca pe perioada determinata (6 luni) cu posibilitatea prelungirii pe perioada nedeterminata
- Salariu atractiv + schema de motivare
- Posibilitati de afirmare si promovare
- Mediu de lucru modern
- Echipa tanara, dinamica, profesionista

Dezvoltare Aplicatii de Business cu functionalitati de: arhivarea si managementul documentelor, workflow, input management pe platforma EMC Documentum - leader mondial in domeniul EMC (Enterprise Content Management)
Compania STAR STORAGE este partener pe partea de dezvoltare solutii software cu companii de top la nivel mondial: EMC (Documentum), IBM (Content Manager, WebSpere), Microsoft, Oracle, Abbyy (OCR)