OPERATOR AMBALARE PACHETE LINIE PRODUCTIE - Bucuresti

TRENKWALDER S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operatorul este implicat direct in procesul operational pe linia de ambalare pachete si responsabil de productia realizata conform comenzilor stabilite.
Verifica functionalitatea echipamentelor pe linia de ambalare.
Regleaza si seteaza parametrii tehnici de fuctionare a robotului de ambalare.
Aprovizioneaza robotul de ambalare cu ambalaje corespunzatoare.
Verifica calitatea pachetelor si elimina produsele defecte.
Intervine asupra utilajului in cazul in care se blocheaza, curata echipamentele si utilajul la sfarsitul programului.
Informeaza departamentul tehnic daca apar probleme la masinile din sectie.

CERINTE

Experienta in productie de minim 1 an.
Operare si utilizare echipamente automatizate de productie (linii de ambalare).
Rezistent la efort fizic.

BENEFICII OFERITE

Pachetul financiar se discuta la interviu.
Program de lucru: 3 ture
Transport asigurat pe rute prestabilte de companie.

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane.
Serviciile noastre: leasing de personal, recrutare, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal.training, teambuilding.