Operator ambalare - fabrica lactate - Colentina

Professional HR Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de lactate cu sediul in zona Colentina suntem in cautare de Operatori ambalare.

Conditii:
- Pachet salarial 1900 ron net+ bm de 15 lei/zi
- spor de noapte si de weekend 30%
- se lucreaza in 3 schimburi, schimburile vor fi si in weekenduri si de sarbatori legale.

Responsabilitati:
- conduce procesul de ambalare cu respectarea specificatiilor de operare
- pregateste masina pentru inceperea ambalarii produsului respectiv, inspecteaza starea tehnica generala, se asigura ca are la indemana si incarca toate materiile prime necesare si regleaza pe imprimante
- respecta conditiile de igiena ale procesului de ambalare prin curatarea periodica sau la nevoie a masinii de ambalat
- supravegheaza permanent buna functionare a masinii
- verifica si monitorizeaza pe tot parcursul procesului de ambalare: greutatea neta, forma paharelor, pozitia si aspectul capacului si a etichetei, calitatea lipirii capacului precum si consumul de fruct
- coordoneaza asistentii ambalare pe durata procesului de ambalare si pentru realizarea si mentinerea curateniei din zona masinii

CERINTE

Conditii:

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro

Sediul central:
Bucuresti
B-dul. Alexandru Ioan Cuza, nr. 4, Sector 1

Filiale:
Brasov, Cluj-Napoca, Craiova, Iasi, Ploiesti, Timisoara.

Rep Moldova - Chisinau
MD-2068, Chisinau, str. Miron Costin nr. 7, biroul 404

Bulgaria - Sofia
Sofia 1000,B-dul Vitosha, nr.66, etaj 4