Operatoare Casa de Amanet

Gold Amanet

Job expirat

RESPONSABILITATI

- evaluare obiecte/bijuterii din aur,argint si electronice
- intocmire contracte
- cunostinte contabilitate primara
- operare calculator

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- Obligatoriu cu experienta in acest domeniu
- Punctualitate, rigurozitate
- Profesionalism in indeplinirea sarcinilor de serviciu;
- Personalitate prietenoasa si dornica de a veni in intampinarea nevoilor clientilor;
- Foarte bune abilitati de comunicare;
- Atentie la detalii;
- Cunostinte PC;
- Aspect placut;

BENEFICII OFERITE

Salariu fix foarte avantajos, contract de munca, prime, concediu de odihna platit, bonusuri in functie de performante

Gold Amanet este o societate, casa de amanet din Bucuresti, a carei activitate este acordarea de imprumuturi rapide. Deoarece niciun imprumut nu se poate acorda fara o garantie, poti opta pentru amanet telefoane, electronice, aur, argint, amanet auto-moto sau orice alt tip de obiecte care se pot evalua la sediul nostru.