ONLINE RESEARCH SPECIALIST

SC MEDNET SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Crearea, dezvoltarea si gestionarea unui panel pentru studii online;
- Asigurarea de consultanta si suport pentru membrii panelului;
- Proiectarea chestionarelor folosind softul de culegere a datelor online;
- Integrarea de mijloace audio-video in chestionare;
- Exportarea bazelor de date in SPSS;
- Crearea de pagini HTML adaptate nevoilor si dorintelor clientilor nostri;

CERINTE

- Absolvent ASE (Cibernetica şi Statistică, Marketing), Facultatea de Matematica-Informatica, Facultatea de Sociologie;
- Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu;
- Abilitati de comunicare, sinteza si analiza;
- Atentie la detalii;
- Capacitate de lucru in echipa si in conditii de stres;
- Cunostinte de FoxPro, SQL, Java Script, HTML/CSS - constituie un avantaj;
- Cunostinte SPSS - constituie un avantaj;
- Cunoasterea unei platforme de culegere a datelor online (NIPO, ConfirmIT, VOXCO etc.) - constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

- Dezvoltare profesionala intr-un mediu placut si motivant;
- Salariu atractiv, abonament medical, tichete de masa, prime.

MEDNET Marketing Research Center este o companie privata romaneasca care reuneste specialisti cu o bogata experienta individuala (20 ani in domeniu). Firma MEDNET Marketing Research Center dispune de un sediu si o infrastructura la nivel european, echipa sa fiind una tanara, dinamica si profesionista. MEDNET Marketing Research Center este membra ESOMAR (The World Association for Research Professionals) si SORMA (Societatea Romana de Marketing si Cercetarea Opiniei Publice). Suntem o companie de succes si asteaptam in echipa noastra oameni de succes! Pentru detalii va rugam accesati www.romednet.com.