Online Account Manager

Active Soft SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei o schimbare in cariera ta? Un job mai bun? Un mediu de lucru tanar in care sa te afirmi? Atunci te asteptam la noi in echipa.
Rolul tau in echipa va insemna:
- gestionarea si controlarea activitatilor de vanzare, inclusiv elaborarea planurilor de vanzari;
- construirea si mentinerea unor relatii stranse cu clientii si agentiile media;
- negocierea contractelor de vanzari directe si urmarirea realizarii acestora .

CERINTE

Cautam la tine:
- Dorinta si capacitatea de a invata rapid informatii despre serviciile companiei;
- Abilitatea de a comunica clar si precis;
- Capacitatea de a lucra in echipa;
- Atitudinea profesionista si perseverenta;
- Orientarea catre rezultate;
- Dinamism si perseverenta in atingerea obiectivelor;
- Rapiditate in actiune, personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta.

BENEFICII OFERITE

Vom oferi:

- Pachet salarial atractiv

- Sistem de comisionare in functie de performante

Daca te regasesti in cele de mai sus, asteptam CV-ul tau la adresa office@activesoft.ro

Active Soft este una dintre cele mai mari companii web din Romania, cu o bogata istorie (20 ani) in dezvoltarea si sustinerea de aplicatii web si mobile.
Dintre proiectele noastre de top amintim: Clopotel.ro, Copilul.ro, CrestinOrtodox.ro, Ele.ro, 4tuning.ro, Calificativ.ro, Myjob.ro, Referat.ro,, Studentie.ro, aplicatiile pentru mobil Povesti si Laso.ro. Peste 10 milioane de vizitatori ne acceseaza in fiecare luna.

Active Soft - smart internet aplications.