Ofiter Calitate

Best Corporate Labour Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Dezvolta si implementeaza sistemul de documentatie al calitatii;
• Instruieste personalul cu privire la utilizarea documentelor (instructiuni, formulare etc.);
• Realizeaza analize periodice de management;
• Respecta politica de calitate interna si aplica procedurile stabilite de societate;
• Deruleaza si imbunatateste procesul de calitate al personalului care adera la cerintele sistemului de calitate;l
• Gestioneaza si asigura implementarea sistemului de evaluare prin audit intern;
• Previne neconformitatile si monitorizeaza actiunile corective;
• Stabileste premisele pentru acreditarea societatii, interlocutor intre organismul de acreditare si companie.

CERINTE

• Studii superioare finalizate;
• Abilitatea de a explica si de a convinge personalul firmei cu privire la calitate (beneficiile si obligatiile serviciilor de calitate);
• Abilitatea de a instrui auditori interni;
• Engleza nivel avansat;
• Cunostinte IT ( Microsoft Office).

We are a small friendly company with a personal approach to recruitment. We endeavor to treat all of our candidates how we ourselves would wish to be treated and we make every effort not to waste your time or make any false promises of work that we cannot deliver upon.