Ofiter bancar - achizitii, Directia Achizitii, Investitii si Logistica

Banca Transilvania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestioneaza obtinerea de autorizatii si avize pentru lucrarile de amenajare a spatiilor noi sau reamenajari de sedii existente;
- Receptioneaza proiectele de amenajare;
- Transmite proiectele de amenajare catre antreprenori, verifica ofertele primite si comanda executia lucrarilor;
- Urmareste realizarea lucrarilor, din punct de vedere tehnic, pe tot parcursul executiei acestora;
- Transmite catre proiectant sesizarile proprii sau ale antreprenorilor privind neconformitatile constatate pe parcursul executiei si urmareste remedierea acestora;
- Raspunde de realizarea la termen si cu incadrarea in valoarea aprobata a lucrarilor;
- Desfasoara activitati ulterioare obtinerii autorizatiei de constructie: trimite instiintarea de incepere a lucrarilor, intocmeste PV de receptie cu Primaria, urmareste regularizarea de taxe;
- Urmareste realizarea platilor catre diversi furnizori BT;
- Face propuneri de reducere a costurilor.

CERINTE

- Studii superioare tehnice (constructii, instalatii sau mecanica);
- Experienta practica relevanta in munca pe santier;
- Abilitati excelente de comunicare si negociere, atitudine proactiva, spirit de echipa;
- Flexibilitate, dinamism;
- Cunoaşterea limbii engleze - constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a lucra pentru un brand romanesc de top;
- Pachet de beneficii atractiv;
- Ocazia de a face parte dintr-o echipa tanara si entuziasta;
- Traininguri de pregatire si perfectionare profesionale;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei.

DESCRIEREA FIRMEI

Piesa centrala a GRUPULUI FINANCIAR BT
Management international
15% BERD – actionariat si peste 500 de banci corespondente in intreaga lume
Emitent transparent la Bursa de Valori Bucuresti
Peste 500 unitati in toata tara
Vizeaza calitatea si excelenta bancara, flexibilitate,
concept puternic de «client service»