Office Manager-part time

SC FOREX TRADING CONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-preluarea comenzilor telefonice
-intocmire de facturi si contracte
-asigurarea agendei de lucru a directorului

CERINTE

-minim 6 luni experienta intr-un post similar
-intre 20-25 de ani
-cunostine de limba engleza la nivel mediu
-cunostinte ale pachetului Office, si Outlock Express

BENEFICII OFERITE

salariu fix+bonusuri in functie de performante

Compania Forex Trading este partener oficial in Romania al TeleTRADE D.J. - cel mai mare broker FOREX din Europa Centrala si de Est, ce ofera servicii pe piata FOREX prin cea mai mare retea de filiale din lume. A fost fondata in 1994, iar astazi este un lider recunoscut in serviciile de consultanta si pe piata financiara internationala.

Este singurul broker FOREX din Romania care ofera posibilitatea de a tranzactiona cu capitalul companiei. Compania acorda fiecaruia sansa de a-si descoperi adevaratul potential si de a-si folosi la maxim aptitudinile si capacitatile personale pe Piata Valutara Internationala (FOREX - Foreign Exchage Market), obtinand PROFIT din oscilatiile de pret ale valutelor.