Office Manager cu limba germana avansat (OMBV)

Eurojobs Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- receptionarea apelurilor telefonice, redirectionarea acestora catre diferitele departamente solicitate si colaborarea cu acestea: contabilitate, juridic, resurse umane, administrativ, tehnic, investitii si cel operativ;
- redactarea, verificarea, transmiterea documentatiei;
- activitati de arhivare, fax si xerox, corespondenta;
- inregistrarea documentelor si a facturilor emise;
- traducerea documentelor din/in limba romana in/din limba germana/limba engleza.

CERINTE

- absolvent studii superioare;
- cunostinte limba germana si engleza nivel avansat
- cunostinte avansate Microsoft Office;
- experienta pe un post similar de minim 1 an;
- domiciliu obligatoriu in Bucuresti sau disponibilitate pentru relocare.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau Office Manager cu limba germana avansat.

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la urmatoarele coordonate:
e-mail: brasov@eurojobs.at
fax: 0368/ 452 148
sau direct la sediul nostru:
Str. M. Kogalniceanu nr.23, bl C7 parter, Brasov.