Office Manager cu abilitati foarte bune de comunicare in limba Ceha (avansat), Engleza

Servis FVE

Job expirat

RESPONSABILITATI

► Coordoneaza serviciile de birou prin gestionarea operatiunilor si a procedurilor secretariale specifice
► Organizeaza agenda zilnica administrativa a directorilor:
- Mentinerea jurnalelor,
- Gestionarea apelurilor si mesajelor telefonice ,
- Tastarea/ elaborarea/ editarea corespondentei postale si via e-mail,
- Organizarea de întâlniri client,
- Pregatirea logistica a călătoriilor de afaceri și gestionarea facturilor aferente deplasarilor.
► Tine evidenta tuturor documentelor si a detaliilor importante referitoare la operatiunile organizatiei - spre exemplu tranzacțiile de vânzare/ cumparare, rapoarte și facturi, chitanțe, etc
► Mentine data de baze cu detaliile specifice ale clientilor si partenerilor de afaceri (ex. cereri de oferta, documentarea corespondentei)
►Alte sarcini punctuale pot fi atribuite de catre directori in functie de context

CERINTE

► Excelente abilitati de comunicare si administrative
► Spirit practic, sustine functionarea eficienta a biroului prin planificarea si executarea la timp a activitatilor
► Capabil/a de a lucra in mod independent, sub initiativa proprie si de a-si asuma responsabilitatea pentru calitatea rezultatelor
► Personalitate deschisa, usor abordabila si de incredere
► Experienta in a utiliza MS Office (Excel 2010, Word 2010) - TEST!
► Diploma universitara
► Cel putin un an de experiență profesională anterioară într-o poziție similară
► Limba Ceha avansat (atat vorbit cat si scris) –TEST!
► Limba Engleza avansat (atat vorbit cat si scris) - TEST!

BENEFICII OFERITE

► Pachet salarial foarte atractiv
► Mediu de lucru international, crearea unei retele profesionale
► Schimb de cunostinte in cadrul echipei
► Oportunitate de invatare continua
► Atmosfera placuta de lucru

Suntem o companie cu sediul in Republica Ceha, specializata in tehnologiile Surselor Alternative de Energie. Detinem o experienta indelungata de operare in diferite tari ale Uniunii Europene.