Office Manager

REIC INVESTMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestionarea agendei Directorului General
Gestionarea activitatii intregului birou
Gestionarea apelurilor telefonice
Organizare documente contabilitate primara
Analiza temeinica a documentelor administrative si arhivarea lor
Intocmire facturi/chitante/dosare diverse acte
Posibile deplasari in afara biroului pentru: ridicare corespondenta, intalniri clienti, preluare/predare documente,diverse achizitii.

CERINTE

Se solicita :
cunoasterea limbii engleze scris/vorbit - nivel avansat
sau limba italiana: scris/vorbit - nivel avansat
Cunostinte contabilitate primara
Cunostinte juridice
Bun organizator/administrator
Aptitudini de comunicare
Cunostinte in folosirea programelor Excel/Word/PowerPoint
Memorie buna, rezistenta la stress.

BENEFICII OFERITE

Program lucru:
luni-vineri, 8 ore/zi,telefon personal si transport asigurat,prime anuale. Salariu net 1800 lei.

DESCRIEREA FIRMEI

Adminstrare proprietati