Office Manager

HUMANGEST ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul din clientii nostri, o importanta companie ce ofera servicii de consultanta, proiectare si executie instalatii de constructii, recrutam Office Manager

Responsabilitati
Pregateste si transmite corespondenta in numele societatii;
Intocmeste programul de lucru lunar (evidenta pontaje) + tine evidenta concedii;
Obtine aprobari in cadrul diverselor situatii aparute in cadrul biroului;
Colaboreaza cu departamentul resurse umane (serviciu externalizat);
Colaboreaza cu departamentul contabilitate si pregateste dosarele lunare (organizeaza facturile, le scaneaza);
Aloca diverse cheltuieli conform facturilor primite, la diverse lucrari (santiere) in softul de contabilitate (smart.bill);
Face prognoza privind achizitii birotica;
Face aranjamente de ordin logistic pt sedinte si intalniri;
Raspunde cu ordinea si curatenia in cadrul sediului societatii;
Achizitii bilete avion.
Alte informatii

CERINTE

Minim 3 ani experienta in domeniu;
Comportament flexibil, atentie, responsabilitate si confidentialitate;
Abilitati organizatorice si capacitate de a lua decizii in diverse probleme;
Capacitate de planificare;
Foarte bune cunostinte de Microsoft Office (word, excel avansat)
Experienta utilizarii softului de contabilitate Smart.Bill, reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
Pachet salarial atractiv

Humangest Romania este parte a grupului SGB Humangest Holding, grup cu capital integral italian, specializat in consultanta in domeniul resurselor umane.
Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane.
Humangest Group va pune la dispozitie o gama variata de servicii:
Recrutare si Selectie de Personal;
Leasing de Personal;
Administrare de Personal si Payroll;
Evaluarea performantelor angajatilor;
Training;
Outplacement;
Detasare de Personal in Strainatate