office manager

SC DDD Nord SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fisa Postului:
- Preluarea comenzilor primite de la client;
- Urmarirea comenzilor clientilor, operarea si procesarea acestora in vederea finalizarii corespunzatoare;
- Urmarirea incasarilor fiecarui client in parte si luarea masurii necesare incasarii la timp;
- Preluarea comenzilor, introducerea in program si predarea comenzilor agentilor din teren;
- Verificrea consumurilor si incasarilor la finalizarea programului de lucru al agentilor;
- Promovarea serviciilor;
- Crearea bazei de date a clientilor;
- Supravegherea intregului proces logistic si tehnologic;
- Verificarea rapoartelor zilnice ale agentilor;
- Intocmirea rapoartelor saptamanale/lunare;
- Contabilitate primara ( intocmirea facturilor)
- Intocmirea PV-urilor, contractelor, ofertelor;

CERINTE

Candidatul ideal:
- Ambitie, capacitate de automotivare;
- Asimilarea cu usurinta a noutatilor din domeniu;
- Atitudine pozitiva;
- Operarea programelor Microsoft Office ;
- Persoana organizata, obisnuita cu termene limita;
- Respectarea standardelor cu privire la imaginea firmei;

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii DDD