Office Manager

SC MEDCONSTEAM SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentine relatia cu clientii;
- intocmeste diferite situatii;
- tine evidenta corespondentei scrise si prin email;
- incaseaza sumele aferente contractelor;
- face contabilitatea primara;
- se ocupa de buna functionare a Centrului de meditatii si dezvoltare personala;
- aplica proceduri, propune imbunatatirea acestora;
- foloseste echipamentele din dotare (xerox, laptop, fax).

CERINTE

- cunostinte demonstrabile de excel si word;
- punctualitate;
- atentie distributiva;
- atentie la detalii;
- persoana foarte organizata cu timpul, spatiul si sarcinile de lucru;
- persoana capabila sa invete rapid si care-si doreste sa creasca in cariera;
- foarte buna cunoscatoare a limbii romane. Se va testa acest aspect;
- persoana dispusa sa citeasca, sa mearga la cursuri.

BENEFICII OFERITE

Se deconteaza transportul.
Salariul va creste pe masura ce creste nivelul de implicare si cresc responsabilitatile, moment in care se va trece de la colaborare part time la colaborare full time.
Posibilitatea promovarii pe post de management.

Centrul de meditatii si dezvoltare personala isi propune sa sprijine elevii in asimilarea materiei scolare si in dezvoltarea abilitatilor necesare succesului scolar.