Office Manager

DK EXPO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmeste si actualizeaza baza de date
- Administrarea documentelor, corespondenţa prin fax si e-mail, redirectionarea apelurilor telefonice si mesajelor, redactarea si expedierea corespondenţei
- Primeste si asigura protocolul vizitatorilor
- Intocmeste facturi si tine evidenta platilor si incasarilor clientilor, furnizorilor
- Relationare cu institutiile statului
- Pastreaza si gestioneaza relatiile cu furnizorii companiei
- Relationare directa cu departamentul contabil - financiar, inspector ITM / SSM/ PSI

CERINTE

- Persoana prezentabila, sociabila, flexibila, pozitiva, punctuala, organizata, cu spirit de echipa, dinamica
- Aspect fizic placut
- Studii superioare finalizate
- Usurinta in lucru pe computer: Office, Internet
- Experienta in lucru specific de secretariat
- Cunostinte de economie, contabilitate primara
- Rigurozitate in respectarea termenelor limita si a sarcinilor

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv
- Telefon de serviciu
- Mediu de lucru tanar, dinamic

Organizator de targuri si expozitii, design si constructii standuri expozitionale