Office Consultant

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este una dintre agentiile bancii internationale ING Bank

 Ca si Office Consultant responsabilitatile tale sunt direct legate de clientii deja existenti in portofoliul agentiei si de potentialii clienti ce trec pragul agentiei in cautare de produse bancare eficiente si potrivite nevoilor lor. Activitatea de upsell si cross-sell este un alt obiectiv important in acesta activitate. De asemenea, abordarea telefonica a clientilor deja existenti, cu scopul de a promova noi produse este o responsabilitate specifica acestui job.

CERINTE

 Pentru ca profilul tau sa fie compatibil cu cerintele clientului nostru, exista 2 variante potrivite:

- Fie esti proaspat absolvent al unei facultati cu profil economic si planurile tale de cariera sunt orientate catre sectorul banking. In plus esti o fire antreprenoriala, comunicativ/a, organizat/a si ambitio(a)s/a
- Fie ai o experienta anterioara de 2-10 ani in sectorul bancar, asigurari sau brokeraj si iti doresti o noua provocare. De asemenea este important sa ai abilitatea de a identifica nevoile clientilor in mod corect, sa fii comunicativ/a si intuitiv/a

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.