OFFICE ASSISTANT

Advice Resurse Umane SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o societate pe actiuni care are ca obiect principal de activitate gestionarea fluxului de anvelope uzate. Actionarii companiei sunt societati romanesti si internationale care desfasoara activitatea de productie si import de anvelope, care s-au implicat conform principiului responsabilitatii extinse a producatorului, in protectia mediului inconjurator.
Sistemul de management al activitatii de colectare si valorificare propus de clientul nostru reprezinta o solutie viabila menita sa elimine inconvenientele administrative si financiare generate de organizarea acestei activitati pe cont propriu de catre agentii comerciali.

CERINTE

Tinuta ingrijita si formala, prezenta agreabila.
Abilitati de comunicare scrisa si orala: usurinta, claritate, coerenta, expresivitate.
Flexibilitate in gandire, capacitate de ascultare activa.
Persoana usor adaptabila, dinamica, sociabila.
Cunostinte operare PC si echipamente de birou.
Limba engleza nivel avasat.
Minim 5 ani experienta intr-un post similar.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv; Oportunitatea de dezvoltare intr-o companie si intr-o piata dinamica si in continua dezvoltare.