NOU! GUVERNANTA

SOLVE & PERFORM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectuarea de activitati instructiv - educative cu copiii pana in 14 ani la domiciliul acestora;
- activitatile pot fi din domenii variate, combinarea lor fiind cu atat mai atractiva pentru parinti: limbi straine, arte plastice, muzica, dans, bune maniere etc

CERINTE

- fizic placut
- experienta anterioara de lucru cu copii
- abilitati de comunicare relationala punand accent pe construirea unei relatii pozitive cu copilul
- interes pentru progres real al copilului pe termen lung
- rabdare si tact in fata unei arii diverse de manifestari din partea copilului;
- dragoste pentru lucrul cu copiii
- dorinta de a lucra pentru o familie, acasa la aceasta, mai degraba decat intr-o institutie

BENEFICII OFERITE

Firma noastra promoveaza angajarea pe acest post, de catre parinti, pe baza contractuala. Tipul de contract se stabileste in functie de nevoile candidatului si de disponibilitatile clientului.

SOLVE & PERFORM este singura firma din tara specializata in recrutarea de personal educational atat pentru institutiile de invatamant particular cat si pentru prestatori de diferite servicii educationale (centre de limbi straine, edituri etc), punandu-va la dispozitie experienta de recrutare de cadre didactice de peste 7 ani a fondatorilor si angajatilor sai. Firma si-a propus inca de la inceput sa contribuie la promovarea unei imagini competitive a invatamantului particular prin selectia de personal cu vocatie, talent si studii de specialitate.