.NET Programmer

Genesys Systems

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:
Dezvoltare solutii si aplicatii de business pe platforma Microsoft .NET (Desktop si Web), Microsoft Dynamics CRM, Microsoft Office Sharepoint Server, Windows Workflow Foundation, Business Intelligence & Reporting bazat pe Microsoft SQL Server.

Oferim un pachet salarial competitiv, oportunitati de training si posibilitatea dezvoltarii carierei pe termen lung.

CERINTE

- experienta minim 1 an in dezvoltarea de aplicatii pe platforma Microsoft .NET, in special Web based
- experienta minim 1 an in dezvoltarea de obiecte Microsoft SQL Server 2005/2008 (proceduri stocate, functii, view-uri, triggeri) si dezvoltarea de rapoarte
- constituie un avantaj experienta in dezvoltarea de extensii si aplicatii conexe Microsoft Dynamics CRM, Microsoft Office Sharepoint Server
- implicare, spirit proactiv, analitic, organizare, capacitate de lucru in echipa.

GENESYS SYSTEMS este unul dintre cei mai importanti furnizori IT&C de solutii, servicii, sisteme si software din Romania. Pe parcursul celor 15 ani de activitate, GENESYS SYSTEMS si-a dezvoltat competente deosebite In 4 directii strategice, componente de baza ale conceptului 4S: Solutii complexe pentru companii mari, solutii pentru IMM-uri; Servicii profesionale pentru o gama larga de produse IT&C; Sisteme standard si sisteme integrate - proiecte nationale si regionale; Software - produse proprii si aplicatii dezvoltate la cerere.