.NET Developer

DECH Business Clinic

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm pentru unul din clientii nostrii:
Un programator dedicat ce să creeze, prelucreze și suporte applicații .NET la standarde înalte, într-o manieră de timp optimă și scalabilă. Acesta va face parte dintr-o echipă creativă, responsabilă de toate aspectele de dezvoltare ale aplicațiilor, de la specificațiile de început, de-a lungul testării acesta și până la lansare.
Responsabilități:
• colaborează cu alte departamente funcționale pentru a defini și lucra proiectele curente.
• execută depanări, teste și servicii de mentenanță la aplicațiile dezvoltate pentru a le menține la un nivel solid de optimizare și funcționare.
• contribuie la orice stadiu de dezvoltare a unei aplicații.
• se conformează cu practicile interne ale companiei.

CERINTE

Must have:
• Primary C# si VB.net. (Poate sa stie unul mai bine, dar sa aibe cunostinte despre amblele limbaje)
• SQL server
• Webservices in .net (WCF and REST)
• Aspx.net
• Html
• Javascript
• abilitate de a înțelege cerințele specifice de funcționare ale aplicației clientului.
Nice to have:
• VB6
• MS Access
• IIS

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa;

Suntem o companie de consultanta in domeniul resurselor umane, specializata in recrutarea de personal, pe care o efectuam la orice nivel ierarhic, fie prin “executive search”, fie prin “headhunting”, in functie de nevoile clientului.

Ce ne recomanda?! Experienta de peste 10 ani din domeniul recrutarii! Abordam recrutarea din perspectiva specializarii pe pozitii, nu in industrii!

Ce ne diferentiaza?! Experienta in testarea psihologica adaptata la specificul activitatii de recrutare! Testare de identitate! Testare comportamentala, testarea clinica, pana la experienta in testarea poligraf!