Mystery shopper - Client misterios sau sub acoperire

Business Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Business Solutions iti ofera oportunitatea sa te alaturi echipei noastre ca si Mystery Shopper - Client misterios (colaborare pe proiecte).

Mystery Shopping: presupune evaluarea obiectiva de catre un client sub acoperire a serviciilor oferite de catre firma analizata (amabilitatea, corectitudinea si cunostintele angajatilor, produsele oferite, timpul de asteptare, ambianta, etc.) printr-un chestionar completat ulterior (on-line).

Domenii: auto, retail, horeca, medical, banci etc.

CERINTE

Obiectiv, corect, atent la detalii, memorie excelenta, cunostinte de internet, relatii clienti si auto.

Oriece varsta, orice specializare!

* Posesori auto (pentru proiect Iasi)

BENEFICII OFERITE

Training pentru Certificarea Europeana in domeniu (MSPA)!

Cercetari de Marketing * Mystery Shopping * Training * Consultanta

Suntem o firma cu un personal tanar, deschisa la noile tendinte de marketing si business, maleabila la cerintele fiecarui client. Avem avantajul ca cunoastem din interior aceasta piata si oferim servicii personalizate necesitatilor voastre. La aceasta se adauga un training continuu, specializarea atat in tara cat si peste hotare (USA), care contribuie cu succes la dezvoltarea afacerilor D-voastra, printr-un serviciu profesional si de calitate.