Muncitori Semicalificati - reamenajari spatii comerciale

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Experienta in activitati tehnice si executie lucrari de- lacatuserie, tamplarie, shopfitting, livrari/instalari echipamente, sisteme securitate, panouri publicitare, sisteme de securitate, montaj gresie/faianta etc;
Disponibilitate la deplasari.

Persoane organizate, meticuloase si orientate spre dezvoltare profesionala continua;
Abilitate de lucru in echipa.

Experienta de lucru in productie sau in depozit poate reprezenta un avantaj (lucrator depozit, muncitor in productie etc).

CERINTE

Lucrarile se desfasoara in cadrul spatiilor comericale din Bucuresti si tara;
Executarea lucrarilor se face in echipa, in conditiile de calitate si de timp.

BENEFICII OFERITE

Salariu corelat cu experienta profesionala.

Detalii: 0737 163 162

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.