Muncitori - reamenajari spatii comerciale

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii de interes: Tehnicieni/Lacatusi/Tamplari/Montatori/Alpinisti- amenajare spatii comerciale.

Responsabilitati:
Instalare rafturi metalice, semnalistica, reclame suspendate, mobilier lemn sau metal, sisteme acces clienti etc.
- Se ofera calificare pentru cei cu experienta redusa pe o pozitie similara.

CERINTE

Disponibilitate la deplasari frecvente pentru lucrarile din tara si din afara tarii.
Citirea planurilor cu cote si utilizarea sculelor de mana.

BENEFICII OFERITE

- Salariu corelat cu experienta;
- Contract de munca full time;
- Transport+Cazare+Diurna asigurata in afara Bucurestiului.

Detalii: 0737 163 162

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.