Muncitori policalificati in amenajari interioare

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania angajatoare activeaza in domeniul amenajarilor interioare (finisaje, renovari, tencuieli interioare, zugraveli, compartimentari, placari gresie si faianta, parchet, montat mobilier, servicii de design etc.).

Reponsabilitati:
Participa la lucrari de amenajari pentru spatii comericiale si cladiri de birouri in tara si ocazional in afara tarii;
Executa lucrarile conform normelor si regulilor impuse de

CERINTE

Experienţa in domeniul amenajarilor interioare (in special zugraveli, placari faianta, gresie, parchet, montaj mobilier etc);
Persoana serioasa, cu iniţiativa, organizata;
Limba engleza constituie un avantaj (cunoasterea altor limbi reprezinta un plus);
Disponibilitate de a participa la lucrari in tara si ocazional in afara tarii.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant;
Contract de munca- perioada nedeterminata;
Mediu de lucru competitiv, profesionsit- clienti internationali;
Transport, masa, cazare- asigurate in deplasare.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.