Muncitori necalificati

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati fizice in sprijinul diferitelor compartimente.
Descarcare si manipulare marfuri diverse,pregatirea marfii dupa comenzi
Activitati diverse in urma constructorului la noul sediul al firmei.Ordine si curatentie in santier,ingrijirea spatiilor interioare si exterioare.

CERINTE

Persoana in putere fara probleme fizice.
Persoana disciplinata capabila sa respecte cu strictete normele de protectie COVID si regulamentul de ordine interioara.
Persoana atenta la detalii (pentru cel care lucreaza in depozit) si indemanateca pentru cei care lucreaza la noul sediu.
Avantaj persoane cu anumite indemaanari: au lucrat in constructii,lacatuserie,comert,etc.
Minimum scoala profesionala.sau chiar si mai putin daca numara bine si e atenta.
Avantaj carnet B
Lucul de munca :stradaPecineaga nr 61 sector 5 sau Sos Alexandreii 170 Bragadiru (zona Leroy Merlin)

BENEFICII OFERITE

Salariu integral CM,bonuri de masa.
Alte beneficii dupa perioada de proba.

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 20 ani de activitate
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european.
Distribuitor autorizat Blum,Hettich,Egger.