Muncitori - amenajari interioare (Bucuresti)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reponsabilitati:
Participa la lucrari de amenajari interioare- zugraveli si montaj gresie/faianta pentru spatii comerciale si cladiri de birouri in Bucuresti si tara;
Executa lucrarile conform normelor si regulilor impuse de Client.

CERINTE

Experienţă în domeniul amenajarilor interioare in special zugraveli si montaj faianta;
Experienta si in alte tipuri de lucrari de amenajari interioare reprezinta un plus-placari faianta/gresie, parchet, montaj si asamblare mobilier etc;
Persoană serioasă, cu iniţiativă, organizată;
Disponibilitate de a participa la lucrari in tara.

BENEFICII OFERITE

Contract de munca full-time- perioada nedeterminata;
Mediu de lucru competitiv, profesionst;
Transport, masa, cazare- asigurate in deplasare.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.