Muncitor tamplarie termopan

MAXITOP MEDIA PERFORMANCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma deosebit de serioasa, producatoare de tamplarie termopan, situata intre Ploiesti si Bucuresti (la 30 Km de Bucuresti), angajeaza muncitori in productie.

CERINTE

Cerinte:
Experienta in productie - minim 3 ani
Experienta in domeniu- constituie avantaj
Indemanari practice si tehnice
Sarguinta, persoana stabila, determinata si muncitoare
Atestat de stivuitorist ( si experienta) - constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Conditii deosebite de munca,
Sansa de a lucra pentru o firma renumita si serioasa.
Angajare imediata.

Maxi Media Performance este o firma de recrutare si plasare de forta de munca, din Ploiesti ce va ofera posibilitatea de a va gasi un loc de munca stabil si bine platit. Societatea noastra asigura consultanta permanenta tuturor candidatilor, instruindu-i si indemnandu-i sa faca pasii corecti pentru a ocupa un post pe masura capacitatilor acestora.