Muncitor Necalificat

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Selectare si incarcarea in cutiile special amenajate a deseurilor de aluminiu pe diverse categorii in functie de cerinte si de marfa;
- Asigura curatenia in spatiul special amenajat pentru depozitare si selectare deseuri;
- Asigura incarcarea presei manual si cu graiferul cu deseurile selectate;
- Aranjeaza balotii formati pe paleti si stive;
- Asigura buna functionare a utilajelor;
- Asigura curatenia utilajelor si la locul de munca

CERINTE

Minim 1 an experienta in munca;
- Avantaj experienta in sortat deseuri ( remat);
- Fara problem de sanatate;
- Fara antecedente penale;
- Cunostinte de operare cu presa de balotat si graifer fix constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala