Muncitor necalificat

Volsped SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajatul are obligatia sa incarce mobila de transportat in autoutilitara firmei si sa o descarce la noua locuinta (sau la noul sediu), sa demonteze si sa remonteze mobila atunci cand este cazul, sa impacheteze mobila inainte de transport.

Majoritatea curselor sunt locale, in Bucuresti.
Ocazional se vor efectua si transporturi interurbane.

Programul de lucru este semi-flexibil, in functie de comenzi, mai putin in timpul saptamanii si mai mult in week-end.

Punem la dispozitia angajatului echipament de munca adecvat pentru a usura lucrul (scule, lize, chingi si alte elemente)

Transportul se va face cu autoutilitare noi, marca Peugeot Boxer, de pana in 3,5 tone.

CERINTE

Angajatul trebuie
- sa fie persoana serioasa, de incredere, fara cazier
- sa fie punctual
- sa aibe forta fizica necesara pentru a manevra obiectele de mobilier
- sa nu distruga mobilierul clientilor in timpul manipularii

BENEFICII OFERITE

Se acorda salariu fix + bounusuri in functie de numarul de curse efectuate.

Volsped este o firma infiintata in 2007, care are ca obiect de activitate mutarile de locuinte si sedii de firma in Bucuresti sau in tara.
Cu o echipa tanara si serioasa, incercam sa oferim servicii si solutii de cea mai inalta calitate clientilor nostri.