Muncitor necalificat

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregateste si ambaleaza comenzile primite, livreaza marfa numai pe baza de factura
- Raspunde de aranjarea marfurilor
- Pregatirea comenzilor pentru livrare
- Eliberarea marfurilor doar pe baza facturilor/ avizelor
- Pregatirea depozitului pentru inventar
- Participarea la inventare
- Mentinerea ordinii si curateniei
- Receptie si depozitare marfa de la furnizori
- Depozitare si aranjare marfa .

CERINTE

- Studii medii / scoala profesioanala;
- Seriozitate, abilitate crescuta in gestionarea stocurilor cu miscare zilnica.

BENEFICII OFERITE

Se asigura scolarizare pentru obtinere autorizatie ISCIR de motostivuitorist.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorii companiei, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

ABC Human Capital poate fi juristul personal pe probleme de legislatie a muncii, recrutorul eficient si rapid, administratorul resurselor umane, provider-ul de leasing de personal, evaluatorul psiho-profesional neutru si competent, pe scurt: PARTENERUL DE AFACERI DISCRET SI EFICIENT.