Muncitor fabrica de mobila - Tamplar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fabrica de mobila cu export in Uniunea Europeana angajeaza urgent muncitori calificati sau necalificati in domeniul productiei de mobila.
Fabrica se afla in Bucuresti.

Responsabilitati:

- productie si asamblare mobilier
- transport si montaj la domiciliul clientului
- asigurarea unui montaj corect din punct de vedere estetic si calitativ
- efectuarea masuratorilor atunci cand este cazul
- executarea finisajelor, slefuirea mobilei, kituire
- manipularea instrumentelor

CERINTE

- cunostinte de utilizare a instrumentelor de lucru
- experienta in productia de mobila
- executia finisajelor, slefuire, kituire, asamblare, montaj, manipularea instrumentelor de lucru
- dorinta de munca
- seriozitate, indemanare
- cunostinte de calculator prezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

Oferta salariala atractiva
Contract de munca
Echipa performanta
Mediu de lucru placut
Productie la standarde europene
Fabrica dotata cu echipamente performante