MUNCITOR CALIFICAT - INSTALATII TERMICE, SANITARE SI ELECTRICE

SC ARCONI GRUP SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza executia lucrarii la termenul si costurile planificate
- respecta cerintele tehnice, legale si de reglementare privind executia lucrarii (normative, standarde, proceduri, instructiuni, legislatia in vigoare)
- utilizeaza eficient materialele, aparatele si echipamentele destinate executiei lucrarii
- informeaza seful de punct de lucru cu privire la problemele legate de executia lucrarii (materiale, echipamente de lucru si de protectie)
- ingrijeste si intretine echipamentele de lucru
- respecta normele de protectia muncii, PSI si protectia mediului

CERINTE

- calificare in domeniu
- putere de munca
- disponibilitate la program prelungit
- persoana serioasa, muncitoare, responsabila

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- bonuri de masa
- cazare gratuita

SC ARCONI GRUP SA este o societate comerciala cu capital integral privat, avand ca obiect principal de activitate executia de instalatii electrice, sanitare, termo-ventilatii si de automatizari pentru constructii civile si industriale, avand implementat si mentinand un sistem al calitatii conform conditiilor din standardul SR EN ISO 9001:2000
Pentru mai multe detalii despre firma accesati site-ul: www.arconi.ro