Muncitor calificat

WEISSPUNKT S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contribuie la indeplinirea obiectivelor departamentului de productie ale firmei Weisspunkt, prin executia diverselor lucrari necesare finalizarii materialelor; - debitare, termosudare, masurare, polizare, vopsire, nituire, gaurire, imbracare poliplan, inscriptionare, colare, asamblare, montaj;

CERINTE

- 1 - 2 ani experienta in domeniul productiei publicitare;
- apreciem rabdarea si dorinta de perfectionare;
- apreciem seriozitatea si punctualitatea;
- disponibilitate de lucru peste program / program in schimburi;
- DISPONIBILITATE DE DEPLASARE LA SEDIUL FIRMEI ZONA SOS. CHITILEI.

BENEFICII OFERITE

- contract de munca;
- salariu 600 eur;
- bonusuri in functie de performante;
- decontarea cheltuielilor de transport.

Weisspunkt – Companie de top in domeniul productiei de materiale publicitare confectioneaza: casete luminoase, reclame, firme de orice dimensiune sau tip, litere volumetrice, copertine, totemuri, printuri de mari dimensiuni, display-uri, tuburi cu gaz spectral, roof-top, unipol, materiale promotionale, tiparituri, etc.
Cu o experienta de peste 11 ani in domeniul productiei publicitare, si cu o calitate garantata de standardele ISO 9001, putem raspunde in cel mai scurt timp cererilor dumneavoastra.