JUNIOR / MIDDLE MS C++ SI C# SOFTWARE DEVELOPER

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltare software cu aplicabilitate in sectorul OIL&GAS

CERINTE

- Minim un an experienta in dezvoltare aplicatii folosind limbajele de programare MS C++ si C#
- Cunostinte solide de proiectare, dezvoltare si testare software
- Cunostinte solide de programare aplicatii multithrading C++ si C#
- Abilitati de redactare a documentelor tehnice
- Diploma universitara in inginerie software, IT sau experienta echivalenta
- Riguros, orientat catre indeplinirea obiectivelor, abilitati bune de comunicare si raportare

BENEFICII OFERITE

Salariu negociabil in functie de nivelul de experienta

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!