MQL FOREX MT4-5

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Caut un programator care are experienţă cu limba MQL pentru MetaTrader 4, software-ul de broker on-line pentru piata Forex. Limba este o mulţime ca C, dar se execută în cadrul programului MetaTrader, şi deschide şi se închide meserii piaţă (cumpara si vinde) în mod automat. Aş dori să adăugaţi câteva caracteristici de script-ul ataşat. De asemenea, eu sunt în căutarea unei relaţii pe termen lung cu un programator care ar putea ajuta cu funcţii adiţionale în fiecare săptămână. Dacă ştiţi limba MetaTrader (MQL) şi au experienţă în acest sens ,

CERINTE

BENEFICII OFERITE

2000 $