Motostivuitoristi

Maof Group Ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Receptionarea produselor, asigurarea controlului cantitativ, asigurarea trecerii articolului catre controlul calitativ la receptie sau catre depozitare;
- Pregatirea comenzii produselor finite in conformitate cu nota de expediere si FIFO;
- Controlarea ambalajului conform specificatiilor clientului si editarea etichetei;
- Incarcarea vehiculelor care efectueaza livrarile;
- Intocmirea unui inventar zilnic si informarea managementului cu privire la variatii;
- Respectarea FIFO si a planului de aranjare;
- Ingrijirea motostivuitorului si asigurarea mentenantei motostivuitorului.

CERINTE

-Studii medii;
-Autorizare ISCIR pentru utilizarea motostivuitorului;
- Experienta pe stivuitor electric – interior- obligatoriu;
-Atentie la detalii.

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a lucra intr-o Companie foarte mare, de productie, in industria alimentara.

Program de lucru : 2 schimburi ( 06.30 – 15.00; 13.00/14:00 – 21.00/22.00)
Orele peste program se platesc 1:1

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie, leasing personal.