Motostivuitorist- platforma industriala Militari

HUMAN RESOURCES - NEFERTITI GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Manipuleaza marfa in depozit cu ajutorul motostivuitorului si a lizei electrice
- Alimenteaza cu role de hartie linia de productie, cu ajutorul motostivuitorului
- Incarca mijloacele de transport marfa, cu ajutorul motostivuitorului
- Asigura intretinerea utilajului care i-a fost incredintat
- Respecta normele de Securitate a Muncii si PSI

Se lucreaza in 3 schimburi, o sambata pe luna, orele suplimentare se platesc conform legii. Locatia job-ului - Platforma Industriala Militari (inainte de intrarea in Ciorogarla)

CERINTE

- Autorizatie ISCIR
- Experienta de lucru pe stivuitor
- Disponibilitate pentru lucru in 3 ture, cu volum mare de munca
- Persoana serioasa, constiincioasa, de incredere

BENEFICII OFERITE

- se asigura transport
- salariu motivant
- bonusuri de performanta

Human Resources Nefertiti Group, iti garanteaza deplina confidentialitate a datelor trimise, lucreaza alaturi de tine la alegerea/schimbarea/consolidarea carierei, iti prezinta in timp real toate oportunitatile ivite in portofoliul sau, iti prezinta fiecare job in parte fara a ascunde nici un inconvenient legat de acesta.

Trimite-ne CV-ul tau si lasa consultantii nostri sa lucreze pentru tine. Alaturi de Nefertiti Group nu pierzi nimic (nici macar timp - te invitam la interviu doar dupa ce iti prezentam telefonic job-ul si ne asiguram ca esti interesat de el) dar primesti consultanta unor specialisti fara a face alt efort decat sa te prezinti la un interviu.

Detalii:
- www.nefertiti-hcc.ro
- www.nefertiti-hcc.eu

- cv@nefertiti-hcc.ro - pentru candidaturi
- office@nefertiti-hcc.eu - pentru informatii/consultanta

TEL: 0726873181