Montatori tamplarie PVC

SC Izoterma Construct SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-montaj tamplarie PVC
-montaj sticla termoizolanta
-finalizarea lucrarii in bune conditii
-curatenie la locul de munca
-transportul sculelor si materialelor in bune conditii
-verificarea de calitate finala

CERINTE

-experienta in montajul tamplariei PVC
-abilitati tehnice
-lucru in echipa
-permis categora B prezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

-se discuta la interviu

Izoterma Construct este o companie avand ca principale obiecte de activitate productia si comercializarea tamplariei PVC. Am intrat pe piata de tamplarie PVC in anul 2008 facand din sloganul "Perfectiunea in ferestre" nu doar un motto, ci o misiune. Cu fiecare comanda, ne adaptam nevoilor clientului si ridicam stacheta la cote inalte. In cei 4 ani de activitate, ne-am extins de la piata de termopane din Bucuresti la nivelul intregii tari. Departamentul vanzari, format din consilieri si experti pe probleme tehnice, este completat de personalul specializat in productie si montaj.