Montatori Standuri/Mobilier si Accesorii

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participa la lucrari de reamenajari interioare- montaje diverse pentru spatii comerciale si cladiri de birouri in Bucuresti si tara.

Executa lucrarile conform normelor si regulilor impuse de Client.

CERINTE

Experienta in domeniul tamplariei, lacatuseriei, montare mobilier, accesorii etc;
Persoana serioasa, cu initiativa, organizata;
Disponibilitate la deplasari frecvente si la program prelungit.

BENEFICII OFERITE

Salariu corelat cu experienta profesionala;
Contract de munca- perioada nedeterminata;
Transport+cazare+diurna la lucrarile din tara;
Mediu de lucru competitiv, profesionist- clienti internationali.

Detalii si programari: 0737 163 162

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.