Montatori panouri solare.

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma STARJOBS angajeaza montatori panouri solare.
Responasbiliati:
• monteaza panourile solare;
• pregateste, aliniaza si monteaza materialele de acoperire;
• respecta normele de calitate a lucrarilor;
• cunoaste si respecta normele de securitate a muncii.

Locul activiatii:
Uliesti

CERINTE

Cerinte:
• studii medii, sau calificare profesionala in meseria de lacatus sau montator
• experienta ca montator acoperisuri si panouri solare constituie un avantaj;
• experienta in constructii constituie un avantaj;
• persoana organizata, atenta, responsabila.

BENEFICII OFERITE

Oferim:
Salar atractiv
Contract de munca pe perioada determinata
Cazare asigurat pentru angajati din alte localitati

STARJOBS - Solutii optime in domeniul resurselor umane Oferim servicii complete resurse umane:
Munca prin agent de munca temporara - Leasing de personal Inchiriere de personal
Recrutare si selectie
Head hunting
Salarizare
Training
Teste psihologice
Fisa postului
Consultanta de legislatie a muncii
Distributie materiale publicitare