Montatori mecanici, tehnicieni, lacatusi

Quadras Style SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Realizeaza lucrari de montare in conformitate cu documentatia tehnica;
-Participa activ la toate lucrarile de montaj pana la predarea lucrarii;
- Lucrari de lacatuserie sau de sudura (otel, aluminiu, inox);
- Montaj/asamblare diferite parti metalice
- Urmareste calitatea lucrarii executate
-Asigura interventii in perioada de garantie;
-Se deplaseaza in tara acolo unde se deruleaza contractul firmei.

CERINTE

-Studii tehnice(electrice,instalatii);
-Experienta in domeniul modernizarii statiilor de alimentare cu combustibil;
-Experienta in lucrari industriale,montaj,lucrari la inaltime;
-Atestat pentru activitati in instalatii electrice de joasa si medie tensiune(ANRE)-constituie avantaj;
-Abilitati de identificare si rezolvare a problemelor;
-Disponibilitate pentru deplasari;
-Seriozitate si rezistenta la stres.
-cunostinte limba rusa prezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta in urma interviului

Quadras Style SRL are ca obiect principal de activitate lucrari de modernizare a statiilor de alimentare combustibil.